Blog

Nowości ze świata pieknych brwi

Laminacja, henna i lifting rzęs – jak wzbogacić te zabiegi?

Potęga zamknięta w proteinach. Wzbogacenie zabiegu laminacji, henny oraz liftingu rzęs.

W ostatnim czasie hitem w gabinetach i klinikach urody jest szeroko pojęty brow&lash bar.

Usługi, które holistycznie łączą w sobie geometrię i architekturę brwi, idealne, naturalne zabarwienie włosa wyciągiem z lawsonii bezbronnej, na koniec odżywienie coraz częściej są doceniane przez zadowolone klientki oraz osoby na co dzień wykonujące usługi.

Czym jest henna pudrowa?

Sam zabieg henny pudrowej Mayamy to przede wszystkim pielęgnacja, dostarczenie makro i mikroelementów i zabarwienie keratyny za pomocą lawsonu – czyli wyciągu z lawsonii bezbronnej. Potęga henny pudrowej nad innymi produktami do farbowania brwi jest nieporównywalna, ze względu na swoje właściwości. Cały zabieg można alternatywnie wzmocnić działaniem produktu Protein Botox, czyli organiczną rekonstrukcją . Super odżywcza bomba to przede wszystkim olej taramira, kwas hialuronowy, tokoferol, hydrolizowana keratyna.

Protein Botox – co to jest?

Protein Botox to najwyższej jakości produkt, którego zadaniem jest rekonstrukcja brwi i rzęst. Profesjonalny botox proteinowy wykorzystuje się do laminacji rzęs i brwi. Jego zadaniem jest przeprowadzenie białkowej rekonstrukcji, która przede wszystkim poprawia kondycje włosów, a także nadaje im zdrowy wygląd. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy zapewnia głębokie nawilżenie, odbudowuję strukturę włosków, stymuluje ich wzrost, chroni brwi i rzęsy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Hydrolizowana keratyna wypełnia ubytki włosków białkiem, zmniejsza ich porowatość, dzięki czemu rzęsy i brwi nabierają blasku i elastyczności. Kolagen pomaga odbudować uszkodzą strukturę rzęs i brwi, zwiększając ich elastyczność. Olejek taramira (uzyskiwany z rukoli)to najsilniejszy aktywator brwi i rzęs, który odżywia i wzmacnia mieszki włosowe. Tokoferol (witamina E) działa odmładzająco i regenerująco. Pantenol wzmacnia i zagęszcza rzęsy i brwi, a także działa na nie wygładzająco. Wyciąg z kokosa – działanie nawilżające i ochronne.

Protein Botox możną z powodzeniem łączyć z zabiegiem liftingu rzęs Mayamy. Produkt nakładamy zaraz po etapie farbowania farbką Bronsun, po nałożeniu preparatu na około 10 minut, laminujemy rzęsy preparatem Silk Essence , Proteinową Bombę zamykamy więc hydrolizowaną keratyną. Proteinowy botox możemy również z powodzeniem wykorzystać podczas zabiegu laminacji brwi, również przed nałożeniem preparatu Silk Essence.

Produkt ten wzbogaca działanie Henny Pudrowej Mayamy, liftingu rzęs oraz procesu laminacji brwi. Proteinowa rekonstrukcja pozwoli poszerzyć wachlarz usług w Twoim gabinecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

do góry