Blog

Nowości ze świata pieknych brwi

Henna do brwi MAYAMY

Henna do brwi MAYAMY – wiedza w pigułce

Henna do brwi MAYAMY to absolutny hit wśród kosmetyków do koloryzacji brwi.  Jej długotrwałe efekty oraz właściwości odżywcze pokochało już miliony kobiet na całym świecie. Dlaczego warto wybrać akurat ten kosmetyk? W tym artykule przedstawimy Ci  podstawowe informacje jakie musisz wiedzieć o hennie Mayamy.

Najważniejsze informacje o hennie Mayamy

Czas utrzymywania się henny pudrowej Mayamy – Jak długo Brow Henna MAYAMY utrzymuje się na skórze i włoskach? To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Oczywiście
zależy to przede wszystkim od rodzaju cery, indywidualnych cech organizmu oraz sposobu pielęgnacji brwi. Przyjmuje się jednak że średni czas utrzymywania się henny to około 6-10 dni na skórze i do 8 tygodni na włoskach.

Wydajność jednej kapsułki – Ile zabiegów można przeprowadzić przy użyciu jednej kapsułki Brow Henna MAYAMY? Jedna kapsułka  zawiera w sobie 0,2 g produktu, ilość ta wystarcza na wykonanie 2-3 zabiegów.

Jaki jest czas przydatności henny MAYAMY ? – 2 lata, jeśli nie otworzysz kapsułek.

Jak przechowywać Brow Henna MAYAMY po otwarciu? – Trzymaj w suchym, chłodnym miejscu, daleko od bezpośredniego światła słonecznego.

Henna do brwi MAYAMY – wykonanie – Henna wykonana jest z naturalnych składników, nie zawiera amoniaku, dzięki czemu nie podrażnia naskórka.

Czy henna pudrowa to koloryzacja permanentna? Henna pudrowa to zabieg o długotrwałych efektach jednak nie jest to efekt permanentny. Kolor stopniowo zanika, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. Ten rodzaj koloryzacji stanowi doskonałą alternatywę dla makijażu permanentnego, który utrzymuje się nawet do kilku lat.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i zgłębić szczegóły henny pudrowej koniecznie przeczytaj Henna pudrowa – innowacja w stylizacji brwi

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

do góry